Eesti, Tallinn, Maakri 19
E - R: 9:00 - 18:00L: 10:00 - 14:00

Firmast

Meie töökoda valmistab tooteid vastavalt klientide soovidele kullast, hõbedast ja vääriskividest. Individuaalne vääriskivide valik ja autoritöö teevad juveelitöökoja tooteid nõudlikuma kliendi tähelepanu väärt.

Juveeliehted, valmistatud tellimusel meie meistrite poolt, on suurepärane võimalus oma stiili ja individuaalsuse rõhutamiseks. Uskuge - vastavalt teie soovidele meie juveliiride poolt loodud tooted meelitavad ligi tähelepanu ja vaimustunuid pilke!

Ümbritsev keskkond, vääriskivid, kuld ja hõbe - meie meistrite innustuse allikas. Usume, et ehted mõjutavad suurel määral neid kandvat inimest nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt.

Individuaalselt konkreetsele kliendile valmistatud ja just temale südamelähedane ornament omab oluliselt suuremat väärtust kui tööstuslik masstoodang. Kes meist ei tahaks tunda ennast erilisena!

Meie toodete kollektsioon on esitatud stiilide laias ulatuses - alates klassikast kuni kaasaegsete vormideni. Ootame Teid tutvuma meie kollektsiooniga ning oleme alati valmis aitama leida just Teile sobiv lahendus.

Täiuslik kvaliteet
Täiuslik kvaliteet
Ehtesalong
Ehtesalong
Sõbralikud hinnad
Sõbralikud hinnad
Tasuta saatmine
Tasuta saatmine